Skip to main content

DEVETNICA SV. JOSIPU – 3 DAN

 

Ovaj dan je obilježio završetak 2. faze obnove naše crkve. Bogu hvala. Hvala i radnicima ZRG i svim darovateljima koji su omogućili završetak radova ove faze. Već smo započeli treću fazi. Vjerujemo u Božju provodinost po zagovoru sv. Roka i bl. Marije Petković i dobrotu i velikodušnost naših župljana i drugi naših dobročinitelja pa ćemo i ovu 3. fazu moći isplatiti na vrijeme.
Bogu hvala što se štovatelji sv. Josipa nisu uplašili corone virusa i nisu odustali od sudjelovanja u devetnici. Najavljeno je priopćenje Subotičke biskupije u kojoj će se odrediti mjere kojih ćemo se morati pridržavati.

Već sada vrijedi:

– neka u crkvu ne dolaze osobe koje imaju bilo kakav oblik prehlade ili problema s disajnim putevima (takvima preporučamo da slušaju Radio Mariju koja svaki dan uživo prenosi devetnicu.

– Pričest primati isključivo na ruku

– Do daljnjega nema pružanja ruke u znak mira (ali srcem trebamo pružati i željeti mir svima).

 

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *